June 2013

StilaBabe09 - animace | 02

30. june 2013 at 11:39 | Perrie |  Stilababe09
Další animace s Meredith :) Tyhle jsou trochu starší. Kromě prvních třech, můžete vidět jak je taková mladá :D :) Je krásná! Má nádherný úsměv, vlasy a postavu:)


Holky na vodítku: Jmenuji se Martina

28. june 2013 at 17:39 | Perrie |  BOOKS
Free Books
V dnešním článku bych vám chtěla představit knihu, kterou jsem nedávno přečetla a musím říct, že je skvělá! Abych řekla pravdu, poslední půl roku jsem četla opravdu hrozně málo. Za tu dobu jsem přečetla snad čtyři knihy. Některé jsem rozečetla, ale nedokončila. Ovšem tahle kniha mě natolik zaujala, že jsem četla, kdy jsem mohla.

Photo Of the Day 27/06/2013

27. june 2013 at 16:19 | Perrie |  Photo Of the Day
Dnes přidám pouze fotku dne, jelikož nemám čas a ani náladu psát nějaký článek. Zhruba před 20 minutami jsem se vrátila z předávání vysvědčení. Já osobně jsem se tak úplně nerozbrečela, nějak mi to před těma lidma nešlo, slzy jsem měla pouze v oku. Snad dvě z něj spadly, zbytek se tam držel. Ovšem pohled na mé brečící spolužačky a naší třídní učitelku mi hnal slzy do očí. Nedokážu si představit, že se v září nevrátím do školy a neuvidím ty samé tváře. Budou mi chybět, opravdu hodně! A nemyslete si, že když jsem nebrečela, není mi to líto. Já se vybrečím pěkně sama doma, až na mě nikdo nebude koukat. Mám hodinu na to si odpočinou, nachystat a valím na rozlučák. Moc se těším! Jsem zvědavá jestli se rozbrečím, nebo to opět ustojím. Zítra bych se zde měla opět objevit, odepíšu na komentáře a potom zkusím napsat nějaký článek. Mějte se krásně!

....

Deníček 26.6.2013

26. june 2013 at 17:19 | Perrie |  DIARY

Ten moment kdy si spletete datum :)

ZDARÉC! :D

Dneska to bude takový obrázko-deníček, no stejně to nikdo číst nebude tak se aspoň můžete mrknout na těch pár fotek (4) :D

I´m back :D

25. june 2013 at 18:09 | Perrie |  DIARY

Nečekala jsem, že tohle někdy přijde, ale jsem zpět! :D Tenhle blog jsem opustila v únoru, z vícero důvodů. Za tu dobu jsem měla snad 4 blogy na tohle zaměření, ale žádný z nich mě nebavil. Proto jsem si řekla, že si nebudu neustále zakládat nové blogy a vrátím se na tento. Hlavní důvod mého odchodu byl ten, že o tomto blogu vědělo příliš lidí. Když zde bylo cca 4 měsíce prázdno, doufám, že na blog zapomněli a nenapadne je se sem znovu podívat. Řekla jsem ho pouze Anet, Míše a plánuji Irče a doufám, že ti to nikomu neřeknou - upřímně, koho to zajímá?:D
Abych řekla pravdu, nevím jak mě blog bude bavit. Někdy mám náladu a chuť blogovat, ovšem ta mě většinou do týdne přejde. No uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne :) Pokud vše bude vycházet podle plánu, měla bych tu být denně nebo obden. Ještě uvidím. To je ode mě zatím vše a pokusím se co nejdříve přidávat. Ještě než se tak stane, jdu trochu upravit blog :) Převážně rozcestníky.

Mějte se krásně Perrie