April 2012

Citát#70

25. april 2012 at 21:19 | ->Sísí*
Láska je to nejkrásnější, co člověka může v životě potkat. Každé ráno se budí s myšlenkou na svou drahou polovičku, kdykoliv si na ni vzpomene, projde jím krásný, nepopsatelný pocit.. Pocit blaha. Šimrání u srdíčka, roztřesené ruce, pocit radosti a štěstí.. Jak přesně láska chutná, se nedá nikdy popsat. Každý ji cítí jinak. Zamilovaný člověk vidí všechno růžově. Hazí úsměvy na všechny strany, dokonce i na lidi, které nenávidí. Láska je prostě něco nádherného. Mnohem horší je láska neopětovaná. V tu chvíli tyto krásné pocity prožívá jen jeden. Nemůže se své lásce vrhnout do náručí, políbit ho a vedět, že patří k sobě. Neopětovaná láska jsou nejhorší muka a ta pasivní polovička se může omlouvat, jak chce, a daleko víc člověku ubližuje, když se k němu chová pěkně, je na něj milý a podobně... a dělá mu zbytečné naděje.
-----------------------------------------------------------------------------------
Dávám to sem, protože je to pravda, teda aspon u mě.Ještě když ho vidíte když se na vás směje, vždycky rozplývám :D
Spíše rozplývala :D Tedka už zamiloaná nejsem. Naštěstí ;)
Jsem FOREVER ALONE :DDDD

Vtip#51

24. april 2012 at 21:20 | ->Sísí*
On: "Idem asi off" :)
Ona: "nechoď ... ak ma máš rád ":)
On: " Tak ahoj " :D
--------------------------------------------------
Už by měl ;DD

Ze ->Sísí* na Em*

23. april 2012 at 20:50 | Em* |  Moje řeči

ČÁUTE :D

Změnila jsem si přezdívku ze ->Sísí* na Em*

->Sísí* se mi už nelíbí a navíc mi to připadá hrozně trapné :DD Taky jsem ji měla dlouho a vždycky si vzpomenu na mého bývalého křečka. Takže jsem se ji rozhodla změnit.
Kámoška mi poslala blog a má tam přezdívku Emily a mě hned napadlo Em. Tak jsem se jí ptala jestli by jí to vadilo a ona říkala že ne. Tak jsem si řekla že ji změním. Možná bude někdo zmatený, ale zas tolik lidí sem nechodí :D Ti co ano- děkuji :) Navíc Em se mi tedka hrozně líbí :D Kdybych měla dětsko což ted nehrozí tak bych holku pojmenovala Ema nebo Emily :D
Užijte si poslední 3 hodiny dnešního dne :D Zítra píšeme češtinu.. to dopadne :X

Jako fotku k článku jsem vybralu herečku Shay z PLL, která se v seriálu jmenuje Emily a říkají ji Em :D Dokonalá fotka
Em*

My Wishlist#1

22. april 2012 at 18:20 | ->Sísí* |  My Wishlist
Většina blogů tenhle článek už má zveřejněný, tak nebudu vyjímka:D V tomhle článku vám napíši co bych si chtěla koupit. Všechno si asi nekoupím, ale tak aspon se po tom podívám.
1.Letní Boty - Přesně tyto asi ne, ale nějaké podobné chci zehnat. Měla jsem podobné minulý rok, ale bohužel se mi rozbily :/ Kdo by měl zájem přesně tyhle se dají koupit v CCC.
2. Potřebuji něco na krk. Když jsem v obchodech tak se mi to buď nelíbí, a nebo je to na mě moc drahé. Nejvíc se mi líbí sovička, foták a zeměkoule.
3. Potřebuji nějakou béžovou bundu. Přes půl hodiny jsem hledala na internetu nějakou, která by se mi líbila a stejně jsem ji nenašla. Tak jsem si půjčila tuhle z Hanny M, která se mi v celku líbí. Zatím nějakou představuju nemám, až uvidím tu správnou tak to poznám :D
4. Chci si koupit nějaký prstýnek. Jenže na žádný, který by byl podle mých představ jsem nenarazila. Jenom v gatu, ale ten byl pro Irču a kdyby se jí nelíbil tak bych si ho nechala. Asi si ho taky koupím :D (promin Iri :D*)
5. Přesně tyhle šaty si chci pořídit. Ještě se nemůžu rozhodnout jaké, proto jsou tu obě "možnosti". Asi si nakonec vezmu ty květinkovaný, protože ty proužkovaný podobný mám. No uvidím. Jinak dají se koupit v HM :)
6. Tyhle tady jsou, kdybych se v 5 rozhodla koupit si proužkované. Chci si pořídit nějaké květinkované šaty. Tady ty jsou dokonalé.
7. Zase květinky:D Tentokrát bych si chtěla koupit nějakou květinkovanou sukni. Líbí se mi jak to vidím na fotkách tak uvidím jak by to vypadalo na mě. Tohle nevím na 100 % spíš jen zvědavost :D
8. Tady tyto se mi spíše líbí, ale asi bych si je nekoupila. Nedovedu si na mě představit krajkovou sukni. Tento "bod" je tu spíše pro inspiraci.
--------------------------------------------------------------------------------------
Příští týden bych měla jet do Brna, protože tady v tom zapadákově nejde nic koupit :X Tak snad se to nezvrtne a já se tam dostanu a porozhlídnu se po novém oblečení.

Věci označené červěně už mám :)

TIPY - Nail tutorial#1

20. april 2012 at 20:59 | ->Sísí* |  RADY,TIPY,NÁVODY
Tumblr_m2ks3cjlqx1rske5jo1_500_large
Tumblr_m1y9p6eg4z1rrnrk6o1_500_large_197492554_large_large
Na jedné stránce, kterou navštěvuji každý den někdy i víckrát denně (http://weheartit.com) jsem narazila na spoustu tutoriálů jak si udělat různé vzory na nehtech. Obrázky, které se mi zalíbili jsou v tomhle článku. Nejsou zde všechny, třeba někdy udělám pokračování.

Photo of The Day (19.4.2012)

19. april 2012 at 17:00 | ->Sísí* |  Photo Of the Day
Po dlouhé době přidávám fotku dne. Na tuhle fotku jsem narazila na FB a zalíbila se mi. Líbí se mi nápad fotky. Dále jak je to vyfocené, efekt, jas, barvy a pod.. Pokud to stihnu, tak zítra bude článek o rovnátkách :D

MF-My favourite Photos#8(VTIPNÉ OBRÁZKY)

18. april 2012 at 17:09 | ->Sísí* |  MF-Photos
Vybrala jsem pro vás další pár obrázků, které jsou na FB.Já nevím jak vy, ale mě přijdou vtipný:D Asi jste je už někdy viděli,ale já i když je vidím tak po 4 se u některých stejně zasměji:D Tak snad se vám budou líbit a kdyžtak se zasmějete :D

Deníček 17.4.2012

17. april 2012 at 19:20 | ->Sísí* |  DIARY

AHOJ:)

Nazdáár :D

Po dlouhé době, bude opět deníček. Dneska mám náladu psát, ale nebojte moc dlouhé to nebude ;D Úterky jsou hrozné! Dorazím domů před 5, hladná, unavená, otrávená.. Jedla jsem naposledy před 1 hodinou (13:00), fakt umírám hlady;D Ted tu mám bagetu s vlašákem
Zítra píšeme zeměpis! Asi 8 stránek, opravdu to umím. Nechce se mi to vůbec učit, ale nemůžu si dovolit mít špatnou známku. Fakt nechci být popelářka ;) (Nic proti nim, někdo to dělat musí:D) Navíc se fotíme. Doufám, že ta fotka dopadne nedopadne jako minulý rok ! :D Ten fotograf mě vždycky rozesmívá, tak se tam tvářím jako dement ;D Ukázka ze 7 třídy. Samozřejmě jsem vymazala město a atd.. Já jsem ta z tučnákem :D
Jinak zítra jdu na gumičky, protože ve čtvrtek budu mít rovnátka. Zatím na horní čelist, a na dolní sundávací. S jedné strany se těším, z druhé ne. Budu se muset živit pouze na jogurtech :D Myslím ty první dny. Potom napíši článek, a možná dám i nějakou fotku :D
To je pro dnešek vše, jdu se učit ten zeměpis. Mějte se.
Článek jsem psala kolem 5, ale neměla jsem čas ho zveřejnit. Nestíhala jsem :D
->Sísí*

100 let od ztroskotání Titaniku

15. april 2012 at 18:39 | ->Sísí* |  Moje řeči
Tumblr_m2c1o3upfc1r3wcnmo1_500_large
Tumblr_m2fws4u1fc1qhu2ryo1_500_large
Možná jste už někde četli že dnes je to 100 let co se potopil Titanik! (ze včerejška na dnešek) Myslím,že skoro každý z vás vidět film Titanik. Kdo ne, tak ho můžu doporučit. Je to nádherný film, bohužel se smutným koncem. Přemýšlím, že si ho stáhnu a podívám se na něj. Nebudu se tu nějak rozepisovat jak se to stalo, proč, co za to může a tak dále. Verzí je několik, ale jak všichni víme narazil do ledovce. Koho to zajímá, na internetu je o tom řada článků.

15.4.1912


Příběh:Tak už se rozhodni! (4.díl)

9. april 2012 at 18:19 | ->Sísí* |  Tak už se rozhodni!
Když jsme si sedli na nejbližší lavičku, která vyčnívala ze zarostlého parku, mi najednou zazvonil telefon.Nevěděla jsem kdo to může být a co po mě chce. A proč mi volá zrovna teď? Vytáhla jsem mobil z kapsy. Jasně, byla to máma. Kdo jiný by mi mohl volat. Nervózně jsem se usmála na Kubu a věnovala se mámě, která na mě řvala do telefonu jako na lesy. Se vztekem jsem telefon málem hodila na zem. Tohle snad není možný ! Proč mi pořád musí komplikovat život ? Kuba na mě koukal, starostlivým a nechápavým obličejem zároveň.
"Musím jít domů" vysvětlila jsem mu. Při těch slovech se mi sevřel žaludek. Holka neblázni! Jsi s ním konečně venku a jdeš rači umývat nádobí ? Zavolám mámě že ho umeju až přijedu. Jestli teď nebo za hodinu, není to jedno ? Nádobí máme, že se nemusím domů vracet ještě měsíc. Než Kuba nestihl zareagovat vykřikla jsem "Nikam nejedu ! Zavolám mámě že tady ještě chvíli pobudu." Kuba se na mě nechápavě podíval. "Jestli chceš," dodala jsem nevozně. Kuba se na mě usmál a promluvil "Andílku, jestli dnes nemáš čas tak se můžeme sejít zítra. Nebo až budeš mít čas."
Stála jsem tam jako přimražená, a cítila jsem jak začínám rudnout. Andílku? Chce se mnou jít ještě ven? Nevěděla jsem co říct. Vevnitř jsem řvala, smála se, vykřikovala, usmívala se a navenek prostě pokerface. Kuba se na mě opět nechápavě podíval. Usmála jsem se na něj a odpověděla jsem mu "Jasně ! Ráda s tebou půjdu znovu ven." Fakt jsem se zmohla jenom na toto ? Uprostřed mé úvahy mě vyrušilo vyzvánění mobilu. Že by zase máma? Podívala jsem se na mobil. NE! Neznámé číslo. Že by konečně pochopila že nejsem malá holčička co musí jít domů hned jak zkončí škola? Toto trvalo. Neznámé číslo ukončilo hovor dříve, než jsem mohla zareagovat. Kuba se na mě opět usmál a řekl "To je moje číslo. Až budeš mít znovu čas ozvi se. Budu čekat." Než jsem se mohla vyjádřit, cokoliv říci byl vedle mě. Udělal to co jsem si tolik přála, ale nikdy nemyslela že to nastane.

-------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ-----